Kontakt

Jak działają testy online

wypelnic wniosek online na stronie …..>
wpłata z góry na konto bankowe (1 test - 1 czlowiek  – 5,00 zl), 
Wprowadzenie ankiety do systemu (wprowadza administrator strony) - 5.00 zl - 20 zl - 1 ankieta (test), Eksport wyników do XLS , 4 szablony gotowych ankiet stworzonych przez ekspertów (Analiza SWOT firmy, analiza SWOT wlasnej osoby, Model 7s McKinseya, 5 Sil Portera) 
otrzymać drogą e-mailową kod dostępu do testowania
wypelnić kwestionariusz online na stronie prostotest.pl w ciągu 1-3 dni
otrzymać drogą e-mailową wynik testu w ciągu 1-7 dni

Co to jest test online

Kwestionariusz zawiera ogólne pytania, dotyczące okreslonego tematu, na które dajesz odpowiedzi.
Wynik testu to Twoje odpowiedzi. Nikt, oprocz Ciebie, nie wie lepiej co dzieje sie na firmie czy w twoim życiu. Kwestionariusz zlożony tak, tylko zebrać wszystkie potrzebne informacje, dla ich skutecznego wykorzystania.

Wnioski z napisanego robi samodzielnie ten kto wypelnia kwestionariusz. Czyli kierownik firmy samodzielnie robie wnioski z napisanego jego personelem. Z tego samego powodu, ze tylko ten kto napisal i kogo to dotyczy bezposrednio, najlepiej rozumie o co chodzi, i czego chcę osiągnąć.

Wynik NIGDY nie zawiera opinie personelu strony internetowej prostotest.pl, NIGDY nie zawiera opinie administratora strony który przetwarza dane testów do ich wysyłania Klientu. Administrator nigdy nie moderuje napisanego tekstu kwestionariusza.
Testy anonimowe. Kiedy kierownik czyta odpowiedzi personelu - nie wie KTO napisał, tylko CO napisał.

serdecznie polecamy
zapraszamy do wspolpracy